KONST / Litografier / Grafiska blad 12779430
nr 1277 9430
Grafiska blad
4 st. Fiskar, England. Signerad. Motivet: 24x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:15:49
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr